Kopēšanas tehnikas, lāzerprinteru serviss

SIA „FIX” kopēšanas tehnikas serviss ir reāls plaša klāsta kopēšanas tehnikas un lāzerprinteru servisa centrs kopš 1992 gada.

Mūsu kopēšanas tehnikas serviss piedāvā:

 1. SHARP, Triumph Adler un TOSHIBA pilna klāsta biroju kopēšanas tehnikas un sistēmu uzstādīšanu, lietotāja apmācību, garantijas un servisa apkalpošanu , arī pilna servisa apkalpošanu līguma ietvaros.
 2. XEROX, RICOH un Triumph Adler lielformāta kopēšanas tehnikas un sistēmu uzstādīšana , lietotāja apmācību, garantijas un servisa apkalpošanu.
 3. Hewlett Packard, Canon , Triumph Adler lāzerprinteru , lāzerfaksu un daudzfunkciju iekārtu servisa apkalpošanu, remontu.
 4. Samsung lāzerprinteru un daudzfunkciju iekārtu servisa apkalpošanu, garantijas remontu.
 5. Lāzerprinteru toneru drukas kasešu uzpildi ar toneri un to profesionālu atjaunošanu ar garantiju:
  * Hp, Canon, Samsung, Lexmark melnbaltajiem lāzerprinterim
  * Hp, Samsung, Konica Minolta krāsu lāzerprinterim
  * Canon un SHARP personālajiem kopētājiem
 6. Kopēšanas tehnikas un Hewlett Packard biroja lāzerprinteru īri.
 7. Mazlietotu kopēšanas tehniku un Hewlett Packard biroja lāzerprinterus ar „FIX” garantiju.

Mūsu kopēšanas tehnikas servisa prioritāte ir vienmēr sniegt klientam pakalpojumu ar visaugstāko iespējamo kvalitāti. Mūsu sadarbības partneri ir tiešie kopēšanas-drukas tehnikas ražotāju pārstāvji Latvijā vai Baltijas valstīs, kas garantēti nodrošina mūs ar oriģinālo ražotāju rezerves un periodiski maināmo detaļu piegādi no savām noliktavām.

Pie vecākas paaudzes kopēšanas tehnikas remontiem vai periodiski maināmo detaļu nomaiņas izmantojam arī pārbaudītas kvalitātes Katun ražotas detaļas, kuras ir nedaudz lētākas par oriģinālajām, bet to kvalitāte ir laba, tāpat piegādājot tās tieši no ražotāja bez starpniekiem.

Canon, Hewlett Packard un Samsung printeriem un daudzfunkciju iekārtām tiek uzstādītas tikai 100% oriģinālas rezerves detaļas. Kā izņēmums ir tikai fiksācijas bloku teflona plēves, kuras pēdējā laikā ir pieejamas tikai no alternatīviem ražotājiem.

Lāzerprinteru toneru kārtridžu uzpildēm un to profesionālajai atjaunošanai pielietojam Static Control Components Ltd. ražotus produktus, kuri tiek piegādāti tieši no ražotāja jau vairāk kā 10 gadus. Pateicoties to augstajai kvalitātei un kvalitatīvam darbam , kā arī kvalitātes testiem garantējam 100% kvalitāti mūsu servisā pildītajiem un atjaunotajiem toneru kārtridžiem.

Ilgstoša pieredze šajā nozarē rāda ,ka tikai oriģinālie ražotāju toneru kārtridži ļauj iegūt visaugstāko drukas kvalitāti, vai arī rūpīgs to speciālistu roku darbs , kas veikts ar atbildību un pielietojot tikai labākās kvalitātes, nevis vislētākos materiālus.

Latvijā tādi speciālisti ir.

Diemžēl arī Latvijas tirgus tiek piepildīts arvien vairāk un vairāk ar Ķinā it kā ražotajiem alternatīvajiem produktiem, kas neiztur kvalitātes testus un parasti neapmierina arī lietotāju. Lielākā daļa no šiem produktiem ir neveiksmīgi pakaļdarinājumi vai vienkārši brutāli ar toneri piepildīti kārtridži skaistā iepakojumā ar skanīgu nosaukumu par ļoti lētu naudu. Lielākā daļa no šiem nosaukumiem uz neatgriešanos pazūd no tirgus jau pēc ½ gada, citi noturas pat veselu gadu, pazūd un parādas atkal no jauna ar citu nosaukumu. Kas pats nav uzkāpis uz grābekļa, tas droši vien grib uzzināt kā tas ir.

Pateicamies visiem mūsu uzticamajiem un ilgstošajiem klientiem, kas jau izmanto mūsu servisa pakalpojumus un aicinam ikvienu jaunu klientu, kas vēlas sakārtot savu kopēšanas un drukas tehniku un uzturēt to darba kārtībā ilgstoši un kvalitatīvi. Nebēdājiet ,ja neatradāt savu Lanier, Rex Rotary, Kyocera ....mūsu pakalpojumu sarakstā droši zvaniet , centīsimies palīdzēt.

Andris Pāvelsons,
"FIX" kop.servisa centra vadītājs